Toxic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Leagan cu amintiri

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Anette

Anette


Mesaje : 25
Data de inscriere : 06/04/2010

Leagan cu amintiri Empty
MesajSubiect: Leagan cu amintiri   Leagan cu amintiri Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 10:00 am

In curtea scolii era un parculet pentru copii din clasele I - IV. Obisnuiam sa ma duc acolo cand nu aveam alta treaba sau dupa terminarea orelor. M-am indreptat spre un leagan in care imi placea sa ma dau mai ales pentru ca in fata parcului era o priveliste incantatoare...
Sus In jos
Emma
Admin
Emma


Mesaje : 602
Data de inscriere : 06/04/2010

Leagan cu amintiri Empty
MesajSubiect: Re: Leagan cu amintiri   Leagan cu amintiri Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 12:43 pm

Tineam in mana un caiet de mzuica,pe acre scriam din cand in cand cateva strofe.
Sus In jos
https://toxic-world.forumgratuit.ro
Andrews Andrada

Andrews Andrada


Mesaje : 132
Data de inscriere : 06/04/2010
Varsta : 26
Localizare : In lumea ingerilor :x .

Leagan cu amintiri Empty
MesajSubiect: Re: Leagan cu amintiri   Leagan cu amintiri Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 1:39 pm

Ma plimbam plictisita cu castile in urechi analizand cativa elevi ... zambind si privind cerul .
Sus In jos
Emma
Admin
Emma


Mesaje : 602
Data de inscriere : 06/04/2010

Leagan cu amintiri Empty
MesajSubiect: Re: Leagan cu amintiri   Leagan cu amintiri Icon_minitimeJoi Apr 08, 2010 7:48 am

Mam suit intr-un copac si am inceput sa ma uit prin jur.
Sus In jos
https://toxic-world.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Leagan cu amintiri Empty
MesajSubiect: Re: Leagan cu amintiri   Leagan cu amintiri Icon_minitime

Sus In jos
 
Leagan cu amintiri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Toxic Academy :: Academia Toxic :: Curtea şcolii.-
Mergi direct la: