Toxic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fisa Personajului

In jos 
+10
Andrews Andrada
Adam.
Amy Beverly
Juliet.
Shiku
Anette
Andrew
Maya.
Benjamin
Emma
14 participanți
AutorMesaj
Emma
Admin
Emma


Mesaje : 602
Data de inscriere : 06/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 8:38 am

Nume:
Prenume:
Varsta:
Calitati/Defecte:
Orientare sexuala:
Scurt istoric:
Poze:[obligatoriu]
Sus In jos
https://toxic-world.forumgratuit.ro
Benjamin

Benjamin


Mesaje : 1
Data de inscriere : 06/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 9:21 am

Nume: Yagami
Prenume: Benjamin
Varsta: 20
Calitati/Defecte: ...
Orientare sexuala: gay
Scurt istoric: nu vorbeste despre trecut
Poze:[obligatoriu]
Fisa Personajului Cute_emo_boy
Sus In jos
Maya.

Maya.


Mesaje : 273
Data de inscriere : 06/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 9:23 am

Nume:
Williams
Prenume:
Maya
Varsta:
17 ani
Calitati/Defecte:
drăguţă,prostuţă,uneori bitch şi perversă cu ambele sexe.
Orientare sexuala:
Bisexuală
Scurt istoric:
Născută în Germania,Europa. Maya a fost o fată răsfăţată de mică , nu a simţit niciodată că îi lipşeşte ceva, fiind singură la parinţi i s-a oferit totul.
Poze:[obligatoriu]
Spoiler:
Sus In jos
http://norich.omgforum.net/index.htm
Andrew

Andrew


Mesaje : 397
Data de inscriere : 06/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 9:23 am

Nume:Cruz
Prenume:Andrew
Varsta:20
Calitati/Defecte:cel mai bine e sa descoperiti ca el nu stie
Orientare sexuala:bisexual
Scurt istoric:Cand avea 14 ani parintii i'au fost asasinati in fata lui. La 15 ani a descoperit cine i'a omorat si l'am ucis pe vinovat, fapt pentru care a intrat la racoare. A stat pana la 18 ani si de atunci face numai tampenii si incalca mai mereu legea.
Poze:[obligatoriu]
Spoiler:
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 25
Data de inscriere : 06/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 9:24 am

Nume: Doumulin
Prenume: Anette
Varsta: 19 ani
Calitati/Defecte: vesela, prietenoasa, comunicativa, sensibila, tafnoasa, zgarcita, timida
Orientare sexuala: bisexuala
Scurt istoric: a decis sa se mute din casa parinteasca pentru a putea continua cariera de pictorita unde are propriul muzeu de picturi.
Poze:[obligatoriu] Fisa Personajului Emoblackhait14
Sus In jos
Shiku

Shiku


Mesaje : 171
Data de inscriere : 06/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 9:25 am

Nume: Togumo
Prenume: Shikumogi[de preferat Shiku]
Varsta: 20
Calitati/Defecte: foarte timid si retras,tacut,misterios,un bun ascultator
Orientare sexuala: bisex.
Scurt istoric: De cand se stie,Shiku nu a avut parinti fiind orfan.A fost crescut de o matusa pana la 10 ani cand,satul de toate lucrurile nenormale ce-i facea,a fugit de acasa.Acum incearca sa-si gaseasca fratele mai mare de care a aflat ca traieste cu putin timp in urma
Poze:[obligatoriu]
Spoiler:
Sus In jos
Emma
Admin
Emma


Mesaje : 602
Data de inscriere : 06/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 9:34 am

Nume:Reed
Prenume:Emma
Varsta:17
Calitati/Defecte:prietenoasa,amabila,uneori copilaroasa
Orientare sexuala:Bi
Scurt istoric:nu ii place sa vorbeasca despre trecut,ci doar despre viitor.
Poze:[obligatoriu]
Spoiler:
Sus In jos
https://toxic-world.forumgratuit.ro
Juliet.

Juliet.


Mesaje : 57
Data de inscriere : 06/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 9:37 am

Nume: -
Prenume: Juliet
Varsta: 18
Calitati/Defecte: prietenoasa,perversa,iubitoare cu cine merita,enervanta,ajutatoare,aeriana,prostuta
Orientare sexuala: bisexuala
Scurt istoric: aflati singuri.
Poze:[obligatoriu]Fisa Personajului KikiPic2


Ultima editare efectuata de catre Juliet. in Mar Apr 06, 2010 9:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Amy Beverly

Amy Beverly


Mesaje : 337
Data de inscriere : 06/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 9:49 am

Nume:Beverly
Prenume:Amy
Varsta:16 ani
Calitati/Defecte:aroganta,egoista,melodramatica,superficiala.
Orientare sexuala:HETERO! sa fie clar!:]]
Scurt istoric:Bla Bla Bla da`mi un pm daca chiar te intereseaza.
Poze:[obligatoriu]
Fisa Personajului KatieBabyfayce27
Sus In jos
Adam.

Adam.


Mesaje : 56
Data de inscriere : 06/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 9:54 am

Nume:-
Prenume:Adam
Varsta:20 de ani.
Calitati/Defecte:nici eu nu stie.
Orientare sexuala:bisexual.
Scurt istoric:Cand avea 3 ani l-a ucis pe fratele lui din greseala.Apoi pentru el a fost o perioada grea si nu ii place sa vorbeasca despre trecut.
Poze:[obligatoriu]
http://cdn.buzznet.com/assets/imgx/1/0/1/2/8/7/5/1/orig-10128751.jpg
Sus In jos
Andrews Andrada

Andrews Andrada


Mesaje : 132
Data de inscriere : 06/04/2010
Varsta : 26
Localizare : In lumea ingerilor :x .

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 10:26 am

Nume: Andrews
Prenume: Amy Andrada
Varsta: 19
Calitati/Defecte: Calitati : prietenoasa , inteligenta , de incredere , copilaroasa , rebela [ mda...o considera o calitate ] etc . Defecte : se enerveaza repede , etc .
Orientare sexuala: normala
Scurt istoric: Amy e singura la parintii , de cand se stie nu a simtit caldura mamei , nu stie cum e sa ai mama sau e tatei doarece era/este prea ocupat cu afacerile de aceia cateodata este inpulsiva si rautacioasa . La varsta de 10 ani tatal sau se casatorit desi nu ia placut deloc asta a acceptat cu greu . Cu mama ei se intelege bine chiar mai bine decat cu tatal ei femeia sustinand-o in toate ea neavand copii , deoarece tatal ei nu vroia sa devina o rasfatata nu ia implinit toate poftele invatand-o sa fie mereu prietenoasa si amabila de aceia ea ii datoreaza viata . Momentan sta singura intr-un apartament de lux foarte spatios nevrand sa mai locuiasca cu parintii deoarece a considerat ca este vremea sa traiasca pe cont propriu desi primeste o suma frumoasa in fiecare luma . [ sorry exagera-s :"> ]
Poze:[obligatoriu] Fisa Personajului Jiyeonsoo2
Sus In jos
Raven

Raven


Mesaje : 2
Data de inscriere : 06/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 12:16 pm

Nume: Sword
Prenume: Raven
Varsta: 18
Calitati/Defecte: prietenoasa, cam rautacioasa uneori Smile, mai indiferenta
Orientare sexuala: hetero
Scurt istoric: A fugit de-acasa la varsta de 15 ani, de atunci locuieste singura, incercand sa uite de trecut.
Poze:[obligatoriu]
Spoiler:
Sus In jos
Andy.

Andy.


Mesaje : 14
Data de inscriere : 06/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 1:08 pm

Nume:Jonathan
Prenume:Andy
Varsta:
26
Calitati/Defecte:nu cred că are aşa ceva/nesimţit,arogant,timid.
Orientare sexuala:hetero.
Scurt istoric:aică-său e un om de afaceri,maică-sa caznică,are tot ce-şi poate dori,da' locuieşte pe cont propriu,câştigându-şi propria existenţă ca şi barman într-un bar.Mai ţine legătura cu fratele său.În rest,nimic interesant.xd
Poze:[obligatoriu]Fisa Personajului 27ya847
Sus In jos
Aidan Thomson

Aidan Thomson


Mesaje : 44
Data de inscriere : 07/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeMier Apr 07, 2010 1:12 pm

Nume: Thomson
Prenume: Aidan
Varsta:21
Calitati/Defecte:Deschis, optimist si ambitios/ Incapatanat, arogant, superior
Orientare sexuala: Hetero
Scurt istoric:Aidan s-a nascut in Chicago, America. A fos tinvatat de mic ca banii sunt totul in viata, lucru care l-a facut sa devina un arogant si un infumurat. Se intelege doar cu cine vrea si mereu judeca dupa aparente. Parintii l-au sustinut mereu si tot timpul l-au scos din belele. A avut de-a face cu politia de foarte multe ori pentru ca se batea pe strada si prin baruri.
Poze:[obligatoriu]
Fisa Personajului Oliver5
Sus In jos
Justin

Justin


Mesaje : 4
Data de inscriere : 08/04/2010

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeJoi Apr 08, 2010 8:39 am

Nume:---
Prenume:Justin
Varsta:20
Calitati/Defecte:amabil,prietenos,optimist,incapatanat,copilaros
Orientare sexuala:Bi
Scurt istoric:A avut o viata normala pana la varsta de 15 ani cand a fugit de acasa pentru a avea propria viata fara reguli.Nu sunt multe de spus despre el,doar ca ii plac foarte mult dulciurile.
Poze:[obligatoriu]
Spoiler:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitime

Sus In jos
 
Fisa Personajului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Toxic Academy :: Caracter :: Fisa personajului-
Mergi direct la: