Toxic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I came to party,you came to party ...so came to party together.

In jos 
+2
Andrews Andrada
Maya.
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Aidan Thomson

Aidan Thomson


Mesaje : 44
Data de inscriere : 07/04/2010

I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I came to party,you came to party ...so came to party together.   I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 09, 2010 1:44 pm

-Imi pare rau ca te-am facut copil. Serios.
M-am asezat pe scaunul de langa ea.
-Acum ca ai aflat cum imi place sa ma distrez, ce parere ti-ai facut despre mine?
Sus In jos
Maya.

Maya.


Mesaje : 273
Data de inscriere : 06/04/2010

I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I came to party,you came to party ...so came to party together.   I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 09, 2010 1:47 pm

-Am o părere bună.Adică mi' se pare că eşti un tip de gaşcă şi drăguţ,te pricepi la dansat şi îmi place stilul tău.schiţă un zâmbet fără a fi falsă.
-Dar tu ce părere ai despre mine? Spune sincer.Nu mă supăr. murmură privindu-l cu atenţie.
Sus In jos
http://norich.omgforum.net/index.htm
Aidan Thomson

Aidan Thomson


Mesaje : 44
Data de inscriere : 07/04/2010

I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I came to party,you came to party ...so came to party together.   I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 09, 2010 1:50 pm

Mi-am tras scaunul mai aproape de al ei si m-am uitat fix in ochii ei.
-Esti pe gustul meu, am ranjit. Hmm.. Imi palce cum te misti, si cum saruti...
Sus In jos
Maya.

Maya.


Mesaje : 273
Data de inscriere : 06/04/2010

I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I came to party,you came to party ...so came to party together.   I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 09, 2010 1:54 pm

-Hm...rânji şi se întinse uşor spre buzele lui.
-Dacă zici că îţi place cum sărut...zise ea lipindu-şi buzele de ale lui sărutându-l dulce cum obişnuia.
Sus In jos
http://norich.omgforum.net/index.htm
Aidan Thomson

Aidan Thomson


Mesaje : 44
Data de inscriere : 07/04/2010

I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I came to party,you came to party ...so came to party together.   I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 09, 2010 2:04 pm

Maya m-a sarutat din nou, dar de aceasta data nu m-a surprins. Stiam ca asta avea de gand sa faca si am acceptat. M-am dat jos de pe scaun, dar fara sa opresc sarutul, pentru a sta mai comod. Mi-am pus o mana pe gatul ei, iar pe cealalta am plimbat-o usor pe piciorul ei.
Sus In jos
Maya.

Maya.


Mesaje : 273
Data de inscriere : 06/04/2010

I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I came to party,you came to party ...so came to party together.   I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 09, 2010 2:26 pm

Îşi duse şi ea ambele mâini pe genunchi lui stând aproape cu corpul de el , nu o deranja că acesta îşi ţinea mâna pe picioarul ei , ba din contră chiar îi plăcea. Continuă sărutul,strecurându-şi limba în gura acestuia,jucându-se cu a lui.
Sus In jos
http://norich.omgforum.net/index.htm
Aidan Thomson

Aidan Thomson


Mesaje : 44
Data de inscriere : 07/04/2010

I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I came to party,you came to party ...so came to party together.   I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 09, 2010 2:31 pm

I-am simtit mainile pe genunchii mei. Corpurile noastre erau foarte apropiate, De la simplul sarut, am trecut la sarutul cu limba. Imi placea sa-i simt limba jucandu-se cu a mea pentru ca ma facea sa simt fluturasi in stomac. Am urcat cu mana mai sus, incepand sa-i mangai piciorul.
Sus In jos
Maya.

Maya.


Mesaje : 273
Data de inscriere : 06/04/2010

I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I came to party,you came to party ...so came to party together.   I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 09, 2010 2:45 pm

Îi muşcă uşor limba,astă fiind un obicei de-al ei,continuă să se sărute ducându-şi o mână pe gâtul acestuia şi uşor prin părul ei.
Sus In jos
http://norich.omgforum.net/index.htm
Continut sponsorizat





I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: I came to party,you came to party ...so came to party together.   I came to party,you came to party ...so came to party together. - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
I came to party,you came to party ...so came to party together.
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Toxic Academy :: Oraşul :: Club/Discoteca-
Mergi direct la: